Lekce

Ať už jste zkušenější hráči, kteří si chtějí doplnit mezery ve vzdělání, nebo úplní začátečníci, kteří si právě pořídili nástroj, můžete se ke mě stavit na lekci, případně docházet pravidelně. Scházet se budeme v mém domácím studiu v Brně, možná je i výuka online. 

Výuku se snažím stavět zejména na hraní reálného repertoáru - ať už to jsou popové písničky, jazzové standardy nebo rockové covery. Měly by to být skladby, které studenta baví a nebude se do nich muset nutit. Pokud chceme sledovat skutečný pokrok, je to pochopitelně potřeba proložit studiem teorie, pilováním techniky a poctivým cvičením.

Dle mého názoru je nejlepší, když se tyto věci spojí a technická cvičení i probíraná teorie souvisí se skladbou, kterou spolu hrajeme. Nejen, že to poskytuje skvělou motivaci, ale spojení teorie s praxí také pomůže mnohem rychleji pochopit, jak vlastně věci v hudbě fungují a zorientovat se. Díky tomu  lépe zapamatovat složitější party nebo celé skladby, ale také improvizovat nebo skládat vlastní basové linky.

Vždy se snažím studenty směrovat k tomu, aby byli funkční muzikanti s pokud možno co nejširším rozhledem, aby chápali hudební teorii a uměli ji aplikovat, znali co nejvíce hudebních stylů a měli dobrou techniku hry na nástroj. Samozřejmě si také uvědomuji, že různí studenti mají různé potřeby, a že ne každému se líbí všechno a individuální přístup je zásadní.

Pokud si chcete domluvit lekci nebo máte jakékoliv otázky, ozvěte se, rád vám odpovím!

Cena za jednorázovou lekci: 500 Kč

Cena za balíček pěti lekcí: 2000 Kč